ساندویچ پانل ماموت چیست؟

ساندویچ پانل ماموت چیست؟

ساندویچ پانل ماموت در انواع ساندویچ پانل دیواری و سقفی موجود می باشد که از سه لایه تشکیل می شود که دو لایه حکم محافظ و پوشش را دارند و لایه میانی هسته ساندویچ پانل می باشد که این هسته ساندویچ پانل در انواع مختلفی از جمله پشم سنگ ، پشم شیشه ، پلی یورتان ، پلی استایرن و XPS که همه این موارد فواید ساندویچ پانل را تشکیل می دهند .

در اصل اکثر موارد مصرف ساندویچ پانل و فواید آن به دلیل وجود هسته ساندویچ پانل است چون ، این ماده خاص بوده و مواردی از جمله ضد حریق بودن ، ضد زلزله و مفاومت در برابر رانش زمین ، عایق حرارت ، رطوبت ، سرما و گرما و صوت ، عایق در برابر ورود حشرات و…

همه این موارد ذکر شده در یک ساندویچ پانل در کنار هم نیستند و برای هر منطقه و اقلیم با توجه به کاربری ، بودجه و. طرح مورد نظر مشتری ،  ساندویچ پانلی مناسب برای آن منطقه در نظر خواهند گرفت.Promisol S - 3d

تولیدکنندگان ساندویچ پانل ماموت در اقصی نقاط کشور به وسیله نمایندگی های شرکت ماموت در دسترس همگان قرار دارند ، لیست نصابان ماموت را می توانید با استفاده از شماره تماس های شرکت ماموت در لینک های مربوطه تهیه کرده و به نزدیکترین نصاب ساندویچ پانل را در منطقه خود ، بخواهید.

همچنین برای اطلاعات بیشتر و یا دریافت لیست قیمت ساندویچ پانل ماموت می توانید با ما تماس گرفته و در صورت نیاز پس از موافقت با شرایط اولیه ، نقشه سازه خود را فرستاده و منتظر برآورد قیمت آن باشید.

ساندویچ پانل ها در تمام کشور نمایندگی دارند ، در صورت نبود نمایندگی در شهر خود، می توانید در خواست نمایندگی داده و یا نمایندگی ماموت را در شهر خود تاسیس کنید .

ساندویچ پانل ماموت را می توان با ورق آلوزینک ، ورق آلومینیوم ، ورق گالوانیزه ، وزق فایبرگلاس ، ورق پلی کربنات و شیشه تهیه کرد.