کیف های مجلسی دیوید جونز

 • نظرات طراحان مد ایران

  به همه کسانی که می‌خواهند به دنیای مد و فشن وارد شوند، توصیه می‌کند که قبل از هر چیزی بفهمند در دنیای مد چه اتفاقی در حال وقوع است. قدم‌های ابتدایی با شناخت داستان‌های مختلف این دنیا شروع می‌شود. فردی که قرار است فردا طراح موفقی شود باید امروز بداند در پیچ و خم‌های مد و فشن چه داستانی در جریان است. تحصیلات آکادمیک در این زمینه تاثیر زیادی نداشته و داشتن اطلاعات و آگاهی حرف اول را می‌زند.

  امیر حسین مهدی زاده davidjones

 • نظرات طراحان مد ایران

  کارشناس مد افرادی هستند که استایل خودشان متفاوت با دیگران است، با مد زندگی می‌کنند. در “فرانت‌رو” ها شرکت دارند و سابقه فعالیت، تحصیلاتشان و اینکه آن تحصیلات در چه دانشگاه معتبری انجام گرفته باشد هم خیلی مهم است.

  سهیل عباسی davidjones

 • نظرات طراحان مد ایران

  طافی معتقد است که استایل هر فرد متفاوت است و هر شخص برای انتخاب آنچه می‌پوشد، ذائقه‌ای متفاوت دارد، اما انتخاب او برای لباس طرح‌های مینیمالیستی است. او که می‌گوید همیشه آن طور طراحی می‌کند و آن طور می‌پوشد که متفاوت به نظر برسد، درباره روح این تفاوت می‌گوید: بیش از هر چیز در انتخاب لباس سراغ هم رنگ‌هایی می‌روم که ساده باشند و تفاوت را در برش‌ها و دوخت‌های متنوع نشان می‌دهم.

  نرگس طافی davidjones

 • نظرات طراحان مد ایران

  من فکر میکنم خانم های ما اگر نگویم پنجاه درصد اما سی درصدشان ژنی مانکن هستند. خانم بودن برای ما در درجه اول اهمیت است. چهره خانم ومتین و نجیب با خوشگلی فرق میکند. من این آرایشها و قیافه های عجیب و غریب را اصلا نمیفهمم. در درجه اول اخلاقیات و بعد خانواده محترم، صورت شیرین و قد بالای یک و هفتاد برایم اهمیت دارد.

  مهلا زمانی davidjones

 • نظرات طراحان مد ایران

  روش من این است که پارچه را روی تن درست می‌کنم و برش می‌زنم. آن‌قدر با پارچه بازی می‌کنم تا ببینم چطور به هیکل فرد می‌آید. همه‌ی بخش‌ها را با دست می‌دوزم و بعد می‌دهم به خیاط اصلی. او بر اساس کار من مدل واقعی را در می‌آورد.

  پگاه انواریان davidjones

 • نظرات طراحان مد ایران

  اساساً هر ایرانی در شرایطی رشد می‌کند که دوست دارد بهترین باشد و اگر امکانات در اختیار ایرانی‌ها باشد واقعا بهترین هم خواهند شد. همین الان بهترین جراحان دنیا ایرانی هستند. بهترین طراحان خودرو در شرکت‌های معتبر ایرانی هستند. در ناسا و ده‌ها مرکز تخصصی آمریکا ایرانی‌ها نقش کلیدی دارند,پس میشود بهترین بود.

  نیما مسیح زاد davidjones