وبلاگ

کلکسیون بهار ۲۰۱۵

2
پس از درخواست های فراوان شما عزیزان کلکسیون بهاره ۲۰۱۵ محصولات شرکت دیوید جونز وارد و برای فروش در وبسایت قرار داده شده است . این محصولات از نظر کیفیت در سطح فوق العاده بالایی قرار دارند و با استفاده از جدیدترین متدهای روز طراحی اورپا تولید و عرضه شده است .   جهت مشاهده محصولات برروی تصویر زیر کلیک نمایید :

کلکسیون چرم ۲۰۱۵

3
جدیدترین محصولات شرکت دیویدجونز فرانسه با بهترین کیفیت و برند شناخته شده در ایران ، کلکسیون چرم ۲۰۱۵ این محصول شامل انواع کیف های دستی زنانه ، چمدان ، انواع کوله پشتی وارد شده و با قیمت های استثنایی بفروش میرسد .   انواع مدل های این کلکسیون را میتوانید در قسمت زیر مشاهده نمایید :

کلکسیون زمستان ۲۰۱۴

1
جدیدترین مدل های کیف زنانه ۲۰۱۴ وارد شد . این مدل ها شامل انواع کیف زنانه دستی و مجلسی و انواع کیف های اسپرت در طرح ها و رنگ های مختلف میباشد . جهت مشاهده کلیه محصولات برروی تصویر زیر کلیک نمایید .

کامیونت ایسوزو

کامیونت های ایسوزو با قابلیت تحمل وزن مختلف به بازار ارائه شده اند که در این راستا کامیونت ایسوزو دارای ۳ مدل کامیونت ۵ تن ، کامیونت ۶ تن وکامیونت ۸ تن می باشد که قیمت این محصولات هر ساله توسط نمایندگی بهمن لیزینگ به بازار ارائه می شود. قیمت ایسوزو ۵ تن به دلیل توانایی تحمل وزن کمتر نسبت به دیگر محصولات از قیمت پایین تری برخوردار است و قیمت ایسوزو ۶ تن در حد میانه قرار دارد و متعاقباً قیمت ایسوزو ۸ تن نسبت به .

ساندویچ پانل ماموت چیست؟

1000WD-cephe-paneli
ساندویچ پانل ماموت چیست؟ ساندویچ پانل ماموت در انواع ساندویچ پانل دیواری و سقفی موجود می باشد که از سه لایه تشکیل می شود که دو لایه حکم محافظ و پوشش را دارند و لایه میانی هسته ساندویچ پانل می باشد که این هسته ساندویچ پانل در انواع مختلفی از جمله پشم سنگ ، پشم شیشه ، پلی یورتان ، پلی استایرن و XPS که همه این موارد فواید ساندویچ پانل را تشکیل می .